Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,40 zł , zmiana od tamtej pory: -2,93%

Re: wycofajcie wszystkie zlecenia kupna do 12 zl

Zgłoś do moderatora
skoro zarząd poinformował w komunikacie że spodziewa się gorszych wyników to trzeba się liczyć z tym że przynajmniej do ogłoszenia wyników spadki będą kontynuowane - branża zaczyna mieć kłopoty z surowcami które bardzo drożeją jak i z samymi kosztami energii do jej wytworzenia, według mnie spadniemy jeszcze dużo niżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 7,57% 15,92 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.