Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: wycofajcie wszystkie zlecenia kupna do 12 zl

Zgłoś do moderatora
pewnie macie sporo racji ale ten pęd spadkowy jest za wysoki by spadki wychamowały na tym etapie, ja myslę że to zrobi się długotrwały trend spadkowy - pierwszy opór jest w okolicy 15 zł drugi powyżej 12 zł a trzeci na 9xx, Spółka miała dobre ostatnio wyniki i poniżej 12 xx nie spadnie nawet jak wyniki w listopadzie bedą nieco słabsze, takie jest moje zdanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,85% 16,40 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.