Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,00 zł , zmiana od tamtej pory: -42,76%

Re: wycena na dzisiaj to ok 50 pln

Zgłoś do moderatora
Bo w kwietniu pisałem jakia według mnie czeka spółkę przyszłość w perspektywie kilku miesięcy ( i widzę, że nadal są osoby, które to pamiętają). Pojawił się raport, który był jednym z punktów zwrotnych mojego scenariusza, więc przyszedłem zobaczyć w jakim kierunku zmierza kurs. Jak zobaczyłem jakie bzdury niektórzy wypisują to dla zrównoważenia pokazałem jakie są minusy i zagrożenia. Czasem się uda na bankierze merytorycznie podyskutowac

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -0,60% 16,60 2023-09-25 09:58:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.