Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,80 zł , zmiana od tamtej pory: -40,29%

Re: wycena na dzisiaj to ok 50 pln

Zgłoś do moderatora
No bez przesady, że w podobnym procencie. Covid dał mega boosta przychodów i zysków. Przecież sama spółka o tym pisała w raporcie. Zresztą zrobić jak uważasz. Według mnie we wrześniu tu będzie przedział 15-20 zł, drugie pół rocze będzie wyraźnie słabsze od pierwszego, a w pierwszym półroczu 2021 będą osiągane wyniki wyraźnie gorsze rdr. I to będzie moment (publikacja raportu za q2 2021) kiedy spółka pokaże swoje realne możliwości i może być warto wejść, jeżeli zacznie prezentować jakąś strategię rozwoju. Ale wiadomo każdy ma swój scenariusz i swoje przewidywania. Życzę tym, którzy zostali z akcjami, żeby ich wersja się sprawdziła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -0,60% 16,60 2023-09-25 09:58:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.