Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,09 zł , zmiana od tamtej pory: -10,09%

Re: WYCENA FIRMY METODĄ MAJĄTKOWĄ = 2,83 zł za akcję

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-03 o godz. 11:05 ~Cap napisał(a):
> ładnie was wyrolował biegły. skoro cała spółka jest warta 1,39 zł za akcję, to dlaczego Sztaniaki nie sprzedadzą po tyle całej spółki? Biegły wziął pewnie pod uwagę tylko metodę dochodową a nie wartość rynkową za ile można spółkę sprzedać.

z całego wpisu najbardziej ciekawa fraza to "biegły wziął" , a 2ga , że w żadnej metodzie po za likwidacyjną nie wychodzi równie tanio jak w wycenie "biegłego" sądowego , i na dodatek obecnie cena na GPW jest poniżej każdej wyceny , ja mam generalnie założoną ilość dlatego jedynie nie dobieram (jeszcze)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PAMAPOL 0,00% 0,98 2019-12-05 15:50:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.