Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,60 zł , zmiana od tamtej pory: -26,51%
Powiem szczerze, że zwątpiłem w tą spółkę. Ostatnie wyniki mnie podbudowały. Moim zdaniem w przyszłym roku czeka nas dywidenda, której wysokość zaskoczy rynek. Na walnym które odbyło się niedawno przegłosowano ustawę która zezwala wypłacać dywidendę z kapitału zapasowego. Co do techniki to byłbym ostrożny bo analiza wykresów spółek których obroty czasami wynoszą kilkaset złotych nie ma sensu. Właśnie ta niska płynność jest obecnie przyczyną poziomu wyceny.
  • Wycena Autor: ~Grubooo
  • Re: Wycena Autor: ~kijek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT -2,40% 12,20 2021-12-07 10:34:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.