Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: 23,32%
Dnia 2019-05-22 o godz. 13:01 ~moc napisał(a):
> No niestety ale prawda jest taka że obecna wycena jest na poziomie spółki niewypłacalnej ( bankrutującej) - żeby nie było nie jestem szczekaczem tylko posiadaczem akcji. Moim zdanie rynek przesadza ale ktos kiedys powiedział ze z rynkiem sie nie dyskutuje.
> Ratunkiem w krotkim terminie bedzie sprzedaż jednej z kopalń ( takie plotki krążą po rynku). I to mnie jeszcze trzyba w jako takiej kondycji psychicznej.

Jedynym ratunkiem to będzie zmiana rządu i zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 0,49% 2,07 2020-10-23 17:03:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.