Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,30 zł , zmiana od tamtej pory: 27,21%

Re: Wybuch na słońcu może w ciągu 2 dni wywołać trzęsienie ziemi.Bzymbzy

Zgłoś do moderatora
Masz pecha jeleniu bo udało mi się na takiej samej zasadzie przewidzieć tsunami które wywołało katastrofę w Fukushimie z tym że wtedy to perhyleum księżyca spowodowalo tsunami. Mam opracowany model w jakich okolicznościach to się moze stać. No ale komu ja to mówię. Gadam to jakiegoś dna jak ty...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -0,17% 36,00 2022-12-01 10:00:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.