Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,99 zł , zmiana od tamtej pory: 168,74%

Re: Wybicie tuz tuz... PATRZEC NA ORCO BO BEDZIE ODPAL... WYKRES CUDO

Zgłoś do moderatora
Bo tylko wartosc ksiegowa jednej akcji przy kapitale wlasnym ponad 300mln EURO co wynika z ostatniego sprawozdania to ponad 1pln na akcje. A co dopiero potencjal tego co Spolka ma i ile na tym zarobi. Nie maja juz praktycznie zadnych zewnetrznych dlugow a jedynie do CPI czyli nowego wlasciciela ORCO co tak dobrze zrestrukturyzowal raptem w rok/poltora ze juz masz 10mln euro zysku za 3 kwartaly 2016 w stosunku do 10mln euro straty w analogicznym okresie:) Teraz juz sie Panu przejasnilo w glowie skad wiadomo ze to bedzie juz tylko rosnac? Mysle ze 1,5-2,0 pln do konca roku a w 2017 3-4PLN minimum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP -8,26% 2,66 2021-10-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.