Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,96 zł , zmiana od tamtej pory: 181,25%

Re: Wybicie tuz tuz... PATRZEC NA ORCO BO BEDZIE ODPAL... WYKRES CUDO

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-12-02 o godz. 22:14 ~Rezolutny napisał(a):
> Też tak myślę, że w poniedziałek, tj. 05. 12. 2016 roku będzie wystrzał w górę. AT mówi dobitnie, że będzie lepiej, niż dobrze. :-)

Jasne ;) Będzie taki "wyszczał" że połowa ludzi osiwieje, a tej zadekowanej od dawna to pampersy spadną.
Podaj chociaż 1 powód dla którego to ma rosnąć.
Nie dajcie się ubrać dziadom!!!
Ja z moimi akcjami idę na dno. Jak kapitan. Niestety tylko tyle mi zostało.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP 1,50% 2,70 2021-10-27 14:52:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.