Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,50 zł , zmiana od tamtej pory: 13,33%

Re: WY TU WSZYSCY ZE SPITALA PSYCHIATRYCZNEGO? CO TU MA ROSNĄĆ

Zgłoś do moderatora
POCIESZYŁEŚ MNIE, CO TY O TYM TWOIM WORZE TAŻ CZŁOWIEKU TY W NIM JAJ JUŻ NIE MASZ OD KILKU DEKAD. MOŻE ZAMIAST MIGDAŁKÓW WYCIĘLI, BO TO NA NFZ? I TU WSZYSTKO JAK PUSTY WÓR BEZ JAJ, TO CO TU MA ROSNĄĆ? MOŻE TEN SZNUREK CO CI ZE SPODENEK WYLATA?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 0,00% 8,50 2022-12-06 15:58:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.