Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,40 zł , zmiana od tamtej pory: 9,86%

Re: WY TU WSZYSCY ZE SPITALA PSYCHIATRYCZNEGO? CO TU MA ROSNĄĆ

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-02 o godz. 12:02 ~Jasio napisał(a):
> Idz na basen może ci ulży

JA LUBIĘ BANKI I LUBIĘ BOŚ, TYLKO NIE LUBIĘ TAKICH DRAMATÓW JAK TU NA WYKRESACH. ALE MOŻE KIEDYŚ DOGADAM SIĘ Z PREZESEM BOŚ, I ZROBIMY RAJD NA 360 ZŁ. WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, JAK TYLKO PREZES TAK ZADECYDUJE, TO MOGĘ BYĆ NADWORNYM PREZESA. WSZAK JA NIGDY PREZESEM BYĆ NIE CHCIAŁEM, TO DURNOWATA ROBOTA, ZWŁASZCZA JAK SIĘ NIE MA SPECJALISTÓW OD ENERGETYKI ODNAWIALNEJ, W BANKU OCHRONY ŚRODOWISKA, POMIJAM PANELE I WIATRAKI, TO Z LEKKA NAZYWAM PARANOJĄ ENERGETYCZNĄ. ALE TAKIE COŚ JAK PIRAMIDALNY SYSTEM UZYSKU ENERGII ELEKTRYCZNEJ, TO OD 1976 W TYM UCZESTNICZYŁEM, Z IZRAELEM, FRANCJA, USA, I WTEDY PRL. INNEJ PRL WTEDY NJIE BYŁO, ALE WIEDZA JEST I ROŚNIE, KILKA LAT W EGIPCIE, A TAM NAZYWALI MNIE SKRYBA. A TU UWAŻAJĄ ZA CIECIA?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 1,25% 8,13 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.