Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,70 zł , zmiana od tamtej pory: 5,58%

Re: WY TU WSZYSCY ZE SPITALA PSYCHIATRYCZNEGO? CO TU MA ROSNĄĆ

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-02 o godz. 10:35 ~Jasio napisał(a):
> Przecież to są twoi kumple z sali obok

A TY Jasio NIE BĄDZ TAKI MÓNDRY BO JAK PODAJECIE REKOMENDACJĘ DLA SPÓŁEK TO MACIE TRAFNOŚĆ 0.01%, JAK SIE TAMTYN PREZES POMYLI I CÓSIK MU WYLEZIE PRZYPADKIEM, JAKIŚ SPADEK ALBO CÓŚ. A TAK TO REGÓLARNE GŁENIUŁUSZE, SZOK BY SIĘ TAK NIE WSTYDZIĆ, NIETRAFNOŚĆ REKOMENDACJI TO 99,9%

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 1,25% 8,13 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.