Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: WSZYSTKO ZAKONCZY SIE JAK W TYM FILMIE DAJ BOZE I PAM UPOWAZNIENIA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-11-03 o godz. 11:28 forward napisał(a):
> Dnia 2020-11-03 o godz. 11:20 ~Toż_to_szok napisał(a):
> > A dlaczego ma być niby za późno.Skoro Pam 2 ma blisko 5% a z tymi ktorzy nie są zrzeszeni w żadnym Pam(czyli miedzy innymi ze mna) bedzie mialo raczej powyzej 5,to juz wiemy,że siły sprzymierzone stojące w opozycji nie beda miały wiecej niz 95% czyli nic nie moga zrobic.
> > Naszym zadaniem jest sie tylko ze sobą komunikować i nie robić w ch....
> > Jeśli jskies wezwanie w ogole bedzie to tu sie umawiamy,że na przyklad ponuzej 160nikt nie odpowiada i nie ma problemu.
> > Buziaczki
>
> Zapraszam Ciebie do PAM II Szoku!
>
> Brakuje nam pół procenta jeszcze.

Tyle to ja mam,ale co mi to da przystapienie,czy do jednego czy do drugiego PAMu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.