Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: WSZYSTKO ZAKONCZY SIE JAK W TYM FILMIE DAJ BOZE I PAM UPOWAZNIENIA

Zgłoś do moderatora
A dlaczego ma być niby za późno.Skoro Pam 2 ma blisko 5% a z tymi ktorzy nie są zrzeszeni w żadnym Pam(czyli miedzy innymi ze mna) bedzie mialo raczej powyzej 5,to juz wiemy,że siły sprzymierzone stojące w opozycji nie beda miały wiecej niz 95% czyli nic nie moga zrobic.
Naszym zadaniem jest sie tylko ze sobą komunikować i nie robić w ch....
Jeśli jskies wezwanie w ogole bedzie to tu sie umawiamy,że na przyklad ponuzej 160nikt nie odpowiada i nie ma problemu.
Buziaczki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.