Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,62 zł , zmiana od tamtej pory: 15,38%

Re: Wszystko leci do góry oprócz RNK

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-10 o godz. 15:11 ~abc napisał(a):
> Dnia 2022-08-10 o godz. 14:53 ~Rafako napisał(a):
> > Nie szkoda wam mrozić kasy i ciagle mieć starty bez opcji zarabiania na innych spółkach? Pisałem przed chwila o Rafako po 1,6 a zaraz górne widły na 1,74. Rafako za chwile może być po 10zl nawet
>
> Jak mrozić tu kasę? Wszyscy tu piszący włącznie z tobą nie maja akcji tego śmiecia.

Chociaż raz prawdę napisałeś Abc... :-)
Z tym, że... nie wszyscy - np. ja tu piszę, mam akcje i zamierzam je nadal mieć.

A i zobacz ty - post tytułowy już nieaktualny. :-)

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -4,34% 1,88 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.