Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: -8,85%

Re: wszystko idzie w górę nawet Pamapol

Zgłoś do moderatora
Ale przepocone inwestory zaklinaja sie , że ltx to najlepsza spółka na świecie !
I tak w kółko od 6 lat (wystarczy [przejrzeć niektóre wpisy tych samych nicków)
Siedzą z tym papierem i jarają się nawzajem się zapewniajac, ze to lepsze niż lokata w banku, zapominając , ze na GPW nie chodzi o trzymanie papiera tylko o kupno i sprzedaż czyli o ZARABIANIE !!
Sekta nieuków i tyle. Tu będzie zawsze sie kisiło

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 0,98% 10,30 2021-07-30 16:33:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.