Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,88 zł , zmiana od tamtej pory: -33,31%

Re: Wszystko drożeje

Zgłoś do moderatora
Niby racja ALE drożeją limity CO2 więc firmy energetyczne mają wyższe koszty... ceny dla odbiorców indywidualnych są regulowane więc nie pokrywają oni wszystkich kosztów... energetyka ma sporo umów ze stałą kilkuletnią ceną dla odbiorców więc po wzrostach znowu one nie pokrywają kosztów i znowu energetyka jest w plecy... także niby jest dobrze ale mogło by być lepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,51% 6,59 2022-12-02 17:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.