Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,88 zł , zmiana od tamtej pory: -33,31%

Re: Wszystko drożeje

Zgłoś do moderatora
A wiesz że pisowski nierząd wywalił mld że spółek energetycznych na górnictwo !!! Dzieki pisowskiemu nierzadowi masz akcję za tyle ile widzisz !! Ja za po widzielem akcje pge za 26zl plus dywidenda !! Za pisowcow 2.5 zł widzem plus dodruk akcji za 8.55 zł !!! Tak się niszczy polskie spółki energetyczne

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,51% 6,59 2022-12-02 17:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.