Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,13%

Re: Wszystkie wskaźniki mocne kupuj, to mi się podoba:)

Zgłoś do moderatora
Wstydu nie masz ROZSĄDNY GOŚĆ vel honza, hit i wiele innych IP, które zmieniasz. Tak namolnego naganiacza to nie ma nigdzie, pod co ma tutaj być naganiaczu 60 mln a co dopiero 120 mln kap? Sprzedaż BS konsolach już siadła, z tego będzie może 1 mln w 4 kwartale dla drago i to wszystko. Obecna kap to już i tak super premia za Winter, który pewnie będzie średniakiem jak Food Truck i znowu będzie rozczarowanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,00% 52,40 2023-09-22 16:22:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.