Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-19 o godz. 10:08 ~JohnnyKiller napisał(a):
> No i spryt i błyskotliwość PAM (Bigter/Johnny) też zrobi wrażenie, a cytowana argumentacja na pewno zaskoczy BLG/słupów celnością i zbije ich z tropu:
> "No i jak tam killer/mirosław dogadałeś się za plecami z BLG co do akcji dał ci już 2 zł za akcje ? a może po 160 zł ci obiecał abyś na Walnym go poparł ."
>
> BLG/słupy będą się miały na baczności przed takim chytrym przeciwnikiem.

Mirosław/killer/świety/żaba/smerf co jest czyżby prezes cie zostawił i okłamał kolejny raz ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.