Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-19 o godz. 09:16 ~JohnnyKiller napisał(a):
> Dnia 2021-08-18 o godz. 21:50 ~karamo napisał(a):
> > Proszę o zaufanie Ryszardowi i zapisywać się do PAM
>
> @Karamo jesteś nieustająco naiwny, jakby Polska Kaczyńskich miała szansę rzucić się w ramiona Polski Tusków. Namolny, bo już mówiono że RM nie ma skutecznego planu żeby coś wymusić na BLG (już nie mówię że nie macie dowodów na to, że są-lub nie ma szans biznesowych), PAM nie ma skutecznych narzędzi i zapisywanie się do tam jako bezcelowe (patrz poprzedni wątek) zostało wyśmiane. Oczywiście wszyscy się mogą zapisywać nawet masowo proszę bardzo, wolna droga, ale...
> Jedyny plan RM i zośki to satysfakcja z ujawnienia się słupa który tym faktem będzie wstrząśnięty. Kabaretowy plan A który już wcześniej przedstawiłem:
> "Na NWZA po ujawieniu nazwy słupa on się zapadnie ze wstydu pod ziemię, a jego akcje automatycznie przejdą na konto członków PAM. Więc żeby się w taki sposób nie wykopyrtnąć, słup nie ujawni się i da się przegłosować na NWZA żeby R.Małecki został prezesem.
> Kabaretowy plan B:
> Jak ten sprytny plan nie wypali, to PAM mając na protokole nazwę słupa wysunie sprzeciw do protokołu i potem zaskarży ustalenia w sądzie a następnie zaskoczy go donosem z oskarżeniami o kradzieże, czego się nigdy nie spodziewał, i za kratkami będzie w męczarniach gnił i żałował że zaczął walkę z tak sprytnym przeciwnikiem. "
> :-))))))
> Biorąc powyższe pod uwagę, zapisywanie się do PAM jest konieczne i głęboko uzasadnione, bo "razem więcej możemy" a BLG na widok gęstego tłumu zemdleje z wrażenia.

A ty jako Mirosław wpadniesz w ramiona BLG i będziecie tańczyć razem z nim ............bo cóż wam pozostanie jak zostaniecie sami ! To dopiero będzie widok jak że smutny koniec waszej histori a na widok wasz Akcjonariusze Będą Płakać ale z Śmiechu jak zostaliście na końcu wydymani :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.