Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: 176,32%

Re: Wszyscy czekają a scenariusz wuadomy

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze.
D24 przejmie Polfinance.Zgadzam sie ze zmienia nazwe na Polfinance ale pozostana na gieldzie.
Po drugie.
Wiem od dawna ze Polfinance chce wejsc na rynek glowny.
Po trzecie.
Nie musieli kupowac D24 zeby pozyskac ich uklady.Kupili spolke zeby latwiej i taniej wejsc na gielde.A nie jak twierdzisz teraz z niej wychodzic.Scalenie bylo po to zeby akcje spolki oscylowaly w cenie zl a nie gr.I tak tez bedzie.
Obecna cena akcji nie ma sie nic do planow D24.
Prezes sorzedal maly pakiet ale jak myslisz kto kupil?Zeby rozbujac lajbe ktos musi miec akcje i ktos musial troche zanizyc zeby bylo czym rozbujac.
Widze ze spanikowales i probujesz przekonac innych do swojej niewiedzy.
Usiadz sobie i cichutko poczekaj az bedzie osiagniety cel.Zyski juz pomalu sa.Teraz polaczenie z Polfinance i odpowiednia cena akcji.A final to rynek glowny.I o to w tym wszystkim chodzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 0,00% 1,05 2022-07-06 15:14:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.