Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,92 zł , zmiana od tamtej pory: 57,58%

Re: wszedłem w Devoran:) Jak myslicie bedzie z tego coś

Zgłoś do moderatora
Qrna co za banda:)
Dzisiaj zrobiłem kółko w dół ale 1/3 już nie odkupiłem. Wziąłem OZE na końcówce sesji, ale jak tak patrzę na tych spekulantów z NC to uczyli się od najlepszych Leszek, Rychu z petrola.
Nasuwa mi się taka analogią, że tu też nie uwolnią wiszących na hakach. W najlepszym razie wy czekają lata i sami odbiorą za grosze. Taki scenariusz może zrobić bejtka na CSY jak zrobił z zastalem. Odstawić na boczny tor uśpić obroty i czekać latami na zrzucąjących. Wprowadzają nową wydmuchę Agro Steel, więc OZE może iść w odstawkę.
Był już stary pochwalić się ile przyciął na badziewiakacgh w tym tygodniu:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 1,39% 1,46 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.