Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,22 zł , zmiana od tamtej pory: 18,48%

Re: wstępne wyniki za półrocze- WOW!

Zgłoś do moderatora
Prawda jest taka , że firma jest tyle Warta ile chcą za nią płacić gracze, I tyle a pyskowanie o skupujących ,że dali 4,20 nie ma żadnego sensu. Wystarczy spojrzeć na wezwanie Komputronika wzywający dawał powyżej 6 zł, a kurs dzisiaj 4,10.
Podobnie będzie i z tą Firmą

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATLANTAPL -1,96% 5,00 2019-05-24 15:10:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.