Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: -13,53%

Re: Wstępne wyniki za I kwartał 2020 r.

Zgłoś do moderatora
Jestem bardzo zawiedziony wynikami. Waluty na rekordowych poziomach-więc widać eksport marnieje... Skrobia używana w farmaceutykach-w tym przypadku niestety nie...Spore zaskoczenie in minus, a ostatnio kurs trzymał 1.70 zł, od jutra dobijamy powtórnie do kryzysowego 1.20 zl i to niestety wariant optymistyczny :( Żałuje tylko, że ostatnio jeszcze dokupiłem...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEPEES -1,34% 1,47 2021-06-18 15:51:50
2021-06-02
Zwołanie ZWZ PEPEES S.A.
2021-05-17
Wyniki finansowe
2021-04-28
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.