Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,05 zł , zmiana od tamtej pory: -39,02%

Re: Wspolpraca z Innogene

Zgłoś do moderatora
Tak, o tym dodatku w postaci testow czytalem na Inno, ze to tylko dodatek. Czyli Medico nawet samo nic nie sprzedaje? Rozumiem ze tez nic nie produkuje bo czesc produkcyjna zostala w Spolce-matce? Cala produkcja sprowadza sie tutaj do produkcji nowych akcji? Ile za jeden test ma na czysto zysku? Czytalem ze bodajze Ryvu wycofalo sie swego czasu z prac nad wlasnym testem z racji na bardzo niska marżowosc, wiec chyba szalu nie ma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -2,11% 1,86 2022-01-20 16:41:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.