Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,07 zł , zmiana od tamtej pory: -11,40%

Re: wskazniki schlodzone mozna powoli akumulowac

Zgłoś do moderatora
Po co ta spółka w ogóle prowadzi działalność gospodarczą? Wszak podstawowym celem jest zarabianie pieniędzy,wzrost wartości firmy,dzielenie się zyskami z inwestorami.A tu permanentna bessa od 20 lat i końca nie widać przy wpływach rzędu 11-12 mld rocznie.Co się dzieje z pieniędzmi to nie wiadomo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -0,10% 6,26 2022-07-01 10:22:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.