Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,17 zł , zmiana od tamtej pory: 11,87%

Re: Wróciłem z zepaka więc się troche odkryję ;)

Zgłoś do moderatora
To prawda zator mając takie zadłużenie i ograniczone możliwości dochodu trzeba robić wszystko na co pozwala prawo aby jak najmniej oddawać kasiory fiskusowi, według mnie skoro spółka działa w branży farmaceutycznej spółka powinna postawić na produkcję min. materiałów opatrunkowych, tutaj pole do popisu ma ogromne bo same chusteczki nawilżające nie mają takich perspektyw jak wyroby medyczne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -2,77% 9,14 2021-12-03 16:43:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.