Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,68 zł , zmiana od tamtej pory: -16,17%

Re: wreszcie kurs ruszył do góry

Zgłoś do moderatora
42,60 zł. dla przypomnienia - dobrze ,że duża redukaca K... była 96 czy 98 % dobrze już nie pamiętam bo 12 lat mineło. Wyniki będą świetne -WSPANIAŁE !!! ponad 50 000 000 E za 3-kw. Nowa rekomendacja KUP " + 0,30 e do 2,10 e X 4,29 = 9 zł. jak przekroczymy 6,80 - 7 to na 8 moment i wskakujemy -jeszcze w grudniu. Dywidenda 0,08 - 0,10 a może i więcej ? wszystko cacy tylko kurs odpowiednio nie rośnie. Próbowałem dobrać ostatnio po 6,50 i trochę wyżej ,ale ani 1 akcji mi nie wrzucili na K. W cenach nie są zawarte sprz. Disneyland i i udziały w Air.C.St. Jedyny problem jak zaczną sypać nasze 2 niedojdy - jeszcze tzw.OFE. wtedy cena nie urośnie a nawet spadnie . Poczekamy , zobaczymy. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 0,00% 5,60 2020-07-02 12:25:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.