Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,68 zł , zmiana od tamtej pory: -20,66%

Re: wreszcie kurs ruszył do góry

Zgłoś do moderatora
Za 3 dni wyniki. Będą bardzo dobre, co widać na giełdzie w Wiedniu gdzie kurs i obroty rosną. Przez dwa miesiąc spółka skupiła 254 tys. szt akcji. Oby tak dalej to może w tym roku przekroczymy 7,5 zł. Obroty w Warszawie nadal kiepskie. Czekamy więc do piątku, wyniki pewnie przed sesją

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,64% 5,30 2021-09-24 16:27:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.