Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,60 zł , zmiana od tamtej pory: -19,70%

Re: wreszcie kurs ruszył do góry

Zgłoś do moderatora
Jeżeli zaksięgują sprzedaż 2 Hoteli za 3-kw. to do końca roku powyżej 8 zł. Nadal obroty zerowe w W-ie / GPW bo nie ma akcji do sprzedaży w wolnym obrocie. Tu nic kompletnie się nie dzieje od dawna- powyżej 8 zacznie się dopiero. 1 przystanek -pokonać 6,80 -7 zł. Później wystrzał !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,64% 5,30 2021-09-24 16:27:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.