Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,94 zł , zmiana od tamtej pory: 24,24%

Re: Wreszcie chińska medycyna ludowa doczeka się 1-MNA. GENIALNE

Zgłoś do moderatora
1-mna, tylko taki geniusz i mistrz intelektu jak ty mógł na to wpaść.
po pierwsze co to według ciebie jest "chińska medycyna ludowa"?. i co ta chińska medycyna ludowa miałaby mieć wspólnego z syntetycznym suplementem diety jakim jest Endotelio?
czy sądzisz, że w Chinach ktoś kto zajmuje się medycyną tradycyjną zainteresuje się cudownym specyfikiem z Polski (a gdzie to jest?).

po drugie, przypominam, że :
"Zarząd Pharmena S.A. w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 20/2017 opublikowanego w dniu 19 grudnia 2017 r. w systemie ESPI pt. "Przedłużenie wyłączności na dystrybucję produktów w Chinach, Hong Kongu, Makao oraz na Tajwanie", informuje, iż pierwsze produkty Spółki zostały wprowadzone do sprzedaży na terenie Chin, Hong Kongu, Makao oraz na Tajwanie przez chińskiego dystrybutora na platformie internetowej T-mall - będącej największą platformą w Azji handlu detalicznego dla klientów indywidualnych (B2C) i piątą najczęściej odwiedzaną stroną internetową świata. Jednocześnie spółka informuje, że platforma T-mall jest drugą platformą po Taobao, na której można kupić na rynku chińskim produkty z portfela Spółki.
W ocenie Zarządu wprowadzenie do sprzedaży przez dystrybutora chińskiego na platformie internetowej T-mall może mieć w ciągu kilku najbliższych lat istotny wpływ na zwiększenie sprzedaży produktów Spółki w Azji. Współpraca z dystrybutorem chińskim ma na celu dalszą ekspansję na nowe rynki zbytu poza granice kraju, co stanowi jeden z elementów realizacji Strategii Spółki w zakresie poszerzenia kanałów dystrybucji produktów.


1-mna, wiesz ile sztuk produktów Pharmeny sprzedano na dwóch największych portalach internetowych Chin od roku 2017? mija 6 lat, więc chyba są to tysiące (może nawet setki tysięcy sztuk). przecież chińczyków jest 1,412 miliarda (dane na rok 2021).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -1,60% 7,38 2024-02-23 16:47:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.