Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,10 zł , zmiana od tamtej pory: -3,21%

Re: Wracamy do poziomu 10zł

Zgłoś do moderatora
Nie będzie dywidendy i to zła wiadomość dla akcjonariuszy, ale z drugiej strony kasa zostanie w spółce, a akcje zostały skupione, więc WK na akcję rośnie.

RWL nie chce też spadać przy ogólnej korekcie, a to dobry znak.. Fajne jest to, że przychody ciągle rosną, widać zdrowy organiczny rozwój. Czy jedziemy na 10 zł, tego nie wiem. Skąd to przypuszczenie i akurat taka liczba?
  • Wracamy do poziomu 10zł Autor: ~prorok
  • Re: Wracamy do poziomu 10zł Autor: ~pararyszard

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAWLPLUG 0,00% 7,84 2020-09-25 10:50:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.