Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  69,66 zł , zmiana od tamtej pory: 0,55%

Re: Wpadł mi spory pakiet po 69,69pln - jakiś omen czy co?

Zgłoś do moderatora
Tę katastrofę mam od kwietnia 2020r. ciągle coś pękało i tak dotrwałem do 70pln.
Wszelkie wskaźniki techniczne dobre są przy braku fundamentów i jak nie wiadomo o co chodzi a trzeba uzasadnić jakiś ruch w dół lub górę.
Inwestując w fundamenty, patrzysz na rozwój firmy, generowane zyski i ryzyko biznesu, a nie statystyki i wskaźniki.
W swojej firmie nigdy nie żyłem ze wskaźników, a jedynie z generowanej prawdziwej kasy. Tu tez tak podchodzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 0,43% 70,04 2025-11-14 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.