Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,58 zł , zmiana od tamtej pory: -19,26%

Re: Wojna na Ukrainie?

Zgłoś do moderatora
A niby dlaczego tak twierdzisz? Bo spółki gamingowe uzbroją żołnierzy w swoje najnowsze tytuły aby nie nudzili się na froncie?
Tu nie ma co dywagować na temat poszczególnych branż. Giełdy dostaną tak po dupie przez odpływ kapitału, że z arkuszy zleceń po stronie kupna zostanie jedna dziesiąta tego co obecnie i na takim Gaming Factory, na którym obecnie wam się wydaje że jest tanio, w kilka dni zrobi się połowa tego albo nawet ćwierć obecnej kapitalizacji. Nikt nie będzie chciał kupować, wszyscy będą chcieli sprzedawać. Jeśli twierdzisz że to będzie okazja do kupna, to kupuj, będziesz mógł wybierać w ofertach do woli. Tylko nie zapomnić uśredniać, bo codziennie będzie 10 - 20 procent taniej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -3,16% 6,12 2022-05-24 12:09:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.