Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,35 zł , zmiana od tamtej pory: 7,87%

Re: Witamy na WIG 80 i co będzie ?

Zgłoś do moderatora
Kupiłem pod perspektywy i nie sprzedałem całości nawet po 11 i tego żałuję no ale nie można mieć wszystkiego i nie spodziewałem się, że aż tak zwalą kurs. Dla mnie realna wycena oscyluje w okolicach 16-22. Niestety na GPW nic nie trzyma się ani logiki ani wyliczeń, kursami steruje niestety kto inny, a akcjonariat ten nowy to porażka dająca wodzić się za nos i nie mający za grosz rozumu tylko cyferki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLCOSMED -0,72% 6,85 2020-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.