Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,75 zł , zmiana od tamtej pory: 15,39%

Re: Witamy na pokladzie. Vatnak Vat-Ho Chief Business Officer.

Zgłoś do moderatora
Średne prawdopodobieństwo niepowodzenia projektu na tym etapie to około 90% - czyli 1:10. Biorac pod uwage ze zostało policzone głównie na podstawie wyników uzyskanych przez ustablizowane f-my pharma, to dla startup'u może ono być kilka razy większe. Czyli np od 1:20 do 1:50 że uda sie zarobic na tych akcjach.
"A recent study by the Biotechnology Innovation Organization of clinical success rates in advancing drugs to market between 2006 and 2015 found that only 9.6% of drugs entering phase I clinical testing will reach the market (4)"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -0,90% 55,10 2021-07-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.