Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,10 zł , zmiana od tamtej pory: 9,98%

Re: Witamy na pokladzie. Vatnak Vat-Ho Chief Business Officer.

Zgłoś do moderatora
Wytarczy spojrzec na liste z gratulacjami od kolegow.

Poważny argument :)

Widzę, ze w każdym wpisie tego SWISSA (koniecznie podkreślone miejsce zamieszkania) straszna pogarda do tej polskiej wsiowości, prowincji, biedy itd. Coś za dużo tego, stanowczo za dużo. Chłoptaś urwał się wiochy, wyjechał na saksy do Szwajcarii i od razu poprzewracało się w czerepie. Zbastuj odrobinkę, bo nikt nie chce czytać frustrackich wynurzeń tego typu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -0,90% 55,10 2021-07-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.