Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Wiosna w styczniu: Trzy umowy 16, 19, 20 stycznia: 77M + 18M + 7 20

Zgłoś do moderatora
spolka szuka od wielu kwartalow celow do przejecia.w kasie grubo ponad 20 mln gotowki.przykladowy cel-abm solid-spolka przeinwestowala i ma ogromne klopoty.jek kapitalizacja to ponad 20 mln a przychody ok.pol miliarda.ma b.ciekawe spolki zalezne -za ostatnia z olsztyna zaplacili 40 mln zl-czy wladze epl widza ta okazje czy wola kisic gotowke na kontach.przejecie aktywow takiego abm-solid plus resbud-daloby po sanacjii-niezlego kopa w gore dla energopolu/pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 1,54% 13,20 2023-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.