Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,30 zł , zmiana od tamtej pory: -5,15%

Re: wietrzność i kw

Zgłoś do moderatora
Rzeczywiście może tak być :) w zeszłym roku były można powiedzieć huraganowe wiatry w 1Q2020... nic nie poradzimy...
Wtedy luty 202 r. pozamiatał
link 

BILANS MOCY -->  Struktura produkcji energii elektrycznej w elektrowniach krajowych, wielkości wymiany energii elektrycznej z zagranicą i krajowe zużycie energii - wielkości miesięczne oraz od początku roku - wielkości brutto.

Zyski powinny poprawić:
- Zielone certyfikaty trochę wyżej
- energia czarna znacznie wyżej
- kasa z rynku mocy dla ENS weszła od 1q2021 :) w 2020 roku nic nie było z tego źródełka
- agregacja OZE zewnętrznych i obsługa handlowa jest coraz większa a zarabiamy na tym.
- niższe stopy procentowe, niższy WIBOR i tutaj mamy 1Q/2020 do 1Q2021 ogromną różnicę w niższych kosztach finansowych dla długu ale teraz szymankowo ma już cały kredyt skonumowany więc w sumie będą wyższe koszty :P

ALE
rzeczywiście wietrzność to wietrzność :/ hajs się kręcił trochę mniej.

ALE
w sumie co to zmienia jak mamy 1Q troszkę gorszy - długoterminowej perspektywy to nic zmienia. Zaraz wchodzi do generacji nowy majątek I KAŻDY KWARTAŁ 2021 BĘDZIE LEPSZY W PORÓWNANIU DO 2020 ROKU :P
kwiecień ma bardzo ładną generację dobową i powinno już wszystko wrócić na ścieżkę WZROSTU ;)
  • wietrzność i kw Autor: ~Re
  • Re: wietrzność i kw Autor: ~iNFO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 3,50% 82,80 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.