Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,50 zł , zmiana od tamtej pory: -4,67%

Re: Wieści z frontu energetyki

Zgłoś do moderatora
Dokładnie w 100% zgadzam się z Wami. Chcę jeszcze dokupić PEP i zwiększyć jego udział w portfelu. Po wybiciu z 63zł na 105zł korekta na 84zł daje idealnie 50% cofnięcie z wybicia. Można powiedzieć, że książkowa korekta we wzroście. Jak uważacie warto w tym momencie dokupić czy poczekać na PP? Myślicie, że w najbliższym czasie będzie trend boczny, jeszcze większa przecena, czy dalszy rajd na północ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -1,24% 79,60 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.