Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,22 zł , zmiana od tamtej pory: -27,48%

Re: Wieści od ObserwatoRa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-05 o godz. 17:16 ~Bingo napisał(a):
> To niestety prawda...
> Pamiętam jak w szczycie kursu na wątku 4Mass (pomiędzy 3 a 4 zł - dziś kurs 0,24 zł) wycinano moje posty z liczbami z raportów... posty pozbawione subiektywnych komentarzy nawet... no może oprócz tytułu, że balon przeogromny. :-)
> Jakby tak chcieć się przyczepić, to portal Bankier należałoby pozwać! I w toku postępowania ustalić, którzy moderatorzy współdziałali w manipulacjach na kursach...
>
> Oczywista oczywistość wielu tu piszacych ma interes w kołowaniu ulicy i podejmowania ruchów przeciwstawnych.
> Nieraz się przekonałem ,jak ktos zaciekle nagania to jestem pewien ,że ktoś z grubszym portfelem chce żenić większe ilosci .
> Także powtarzam to wielokrotnie ,forum służy grubasom do czytania co chce zrobic ulica i naganianie na kupno by wywalić w dobrych cenach jak najwięcej towaru. A mistrzostwem świata był Herman z Krezusa jak wtopił się w uliczny tłum i prowadził drobnych do niechybnej zguby

Ciekawe czy ten Herman (który przecież ze mną zaciekle na Krezusie polemizował!) nie doczekał się "nagrody" za swoją działalność na Krezusie...
W aferze Krezusa i manipulacji jego kursem były przecież w tym roku jakieś zatrzymania...
W każdym razie Herman vel Big_Size znikł i od afery Krezusa nigdzie się nie pokazał.

comtrader
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 2,55% 1,61 2022-05-20 10:41:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.