Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,22 zł , zmiana od tamtej pory: -30,86%

Re: Wieści od ObserwatoRa

Zgłoś do moderatora
To niestety prawda...
Pamiętam jak w szczycie kursu na wątku 4Mass (pomiędzy 3 a 4 zł - dziś kurs 0,24 zł) wycinano moje posty z liczbami z raportów... posty pozbawione subiektywnych komentarzy nawet... no może oprócz tytułu, że balon przeogromny. :-)
Jakby tak chcieć się przyczepić, to portal Bankier należałoby pozwać! I w toku postępowania ustalić, którzy moderatorzy współdziałali w manipulacjach na kursach...

Oczywista oczywistość wielu tu piszacych ma interes w kołowaniu ulicy i podejmowania ruchów przeciwstawnych.
Nieraz się przekonałem ,jak ktos zaciekle nagania to jestem pewien ,że ktoś z grubszym portfelem chce żenić większe ilosci .
Także powtarzam to wielokrotnie ,forum służy grubasom do czytania co chce zrobic ulica i naganianie na kupno by wywalić w dobrych cenach jak najwięcej towaru. A mistrzostwem świata był Herman z Krezusa jak wtopił się w uliczny tłum i prowadził drobnych do niechybnej zguby

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 0,99% 1,54 2022-05-24 16:47:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.