Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,06 zł , zmiana od tamtej pory: 55,14%

Re: WIELTON - kreska dzienna

Zgłoś do moderatora
Uważam że w lipcu będzie wybicie. Wcześniej była informacja że zarejestrowano o 53% mniej naczep, a zarejestrowanie a wyprodukowanie to nie to samo bo na placu naczepy gotowe stoją. Pracowałem w podobnych firmach na końcu roku żeby podwindować ilość zarejestrowanych pojazdów, rejestrowało się te naczepy w toku produkcji i ilość się zgadzała. Tu będzie podobnie pierwsze dwa kwartały będą na lekkim minusie biorąc rok rozliczeniowy pod uwagę pewnie -4% ale na końcu roku zarejestruje się podwozia na hali i rok się bilansuje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON 3,29% 7,85 2021-01-22 17:02:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.