Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -10,20%

Re: WIELKI TYDZIEN PRZED JRHOLDING

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-23 o godz. 15:47 ~apsik napisał(a):
> Nie wierzę! oze 16 łapek w dół? Taki guru spółki? A gdzie jego lizacze jajek się podziali? Jakiś polak, nzx się tu przewijali. Koniec? Rozeszła się ekipa wzajemnej adoracji? A reszta też już przejrzała na oczy, że ten cały oze to zwykły naganiacz? Lepiej późno niż wcale :)

CHŁOPCZYKU POWIEDZ JESZCZE CO TU ROBISZ, JA W PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE MAM AKCJE I NAWET BARDZO DUZO ALE TY JESTES JAK HIENA , CHCESZ WYRWAC OD INNYCH ICH AKCJE.PAMIETAJ ZE ZŁA KARMA ZAWSZE POWRACA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JRHOLDING -0,36% 13,65 2021-01-22 16:32:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.