Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,90 zł , zmiana od tamtej pory: 0,40%

Re: Wiedzieliście,że oni są w akcjonariacie?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-05 o godz. 10:46 ~Krzychu napisał(a):
> tu nikt nie dołuje kursu, kurs jest taki bo spółka od dawna nie wypuściła żadnej nowej gry i nie zanosi się na to w najbliższej przyszłości. Prawdopodobnie pod koniec roku pojawi się symulator kosmosu. Do tego czasu kurs będzie oscylował między 20-30pln

Cześć StróżAnno, popularny wielonickowcu. Tutaj też jesteś? Dobrze... Czyli wybieram właściwe spółki :) Pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -0,40% 25,00 2021-09-27 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.