Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wiedzieliście,że oni są w akcjonariacie?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-05 o godz. 00:07 ghost-man napisał(a):
> może ze starych akcjonariuszy ( z przed 3 - 4 lat ) ktoś ci odpisze jak "miło" wspomina TIG ...
> > oni obejmowali akcje TBL jeszcze gdy był na NC w okolicy cenowej po 2 zł - jeden z głównych sprawców dołowania kurs ..

dokładnie,
ponadto kombinacje z dodatkowymi emisjami nie wróżą tu nic dobrego, papier stał się mega nieprzewidywalny - cieszę się ,że wyszedłem po 40

Bart tu już nawet nie zgląda, Tłumika dawno nie czytałem o Dandim nie wspominając... Był jeszcze kolega Jaja, Rotawirus ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -0,40% 25,00 2021-09-27 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.