Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,75 zł , zmiana od tamtej pory: 21,74%

Re: wiecie po co mają 12 000 000 w kapitale rezerowym

Zgłoś do moderatora
Tworzy się kapitał rezerwowy w wysokości 12.000.000,00 zł (słownie: dwanaście milionów złotych) z przeznaczeniem na nabycie akcji własnych.
minimalna cena zapłaty za jedną Akcję własną wynosić będzie 6,00 zł (sześć złotych), a cena maksymalna za jedną Akcję własną nie może przekroczyć 8,52 zł (osiem złotych i pięćdziesiąt dwa grosze)

zarząd twierdzi że 8,52 to cena za którą chce skupic akcje bo tyle są warte bez jakiegokolwiek firmy to zanczy za złotówke chce dac złotówkę jak łapiecie .a wy sprzdajecie po 5, 7 pln . wstyd .
pewnie lepiej kupic na górce jakąś strzelankę ,
niech tylko jakis wariat pod wpływem gry w stanach wystrzela całą szkołę i zabronią wam wydawć i grać w te wasze ułomne gierki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKARONPL 0,00% 7,00 2021-10-18 17:00:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.