Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,89 zł , zmiana od tamtej pory: -5,91%

Re: więcej bajek dziedzic, więcej stanowisk i tłumaczeń

Zgłoś do moderatora
Na początek przydałoby się info, że w trzecim postepowaniu o upadłość wniosek równiez został oddalony. Czasami uczciwa i w pełni wypłacalna spółka (jak swego czasu np. Hussar Gruppa) trafia na sędziego - entuzjastę, który przeczytał podręcznik księgowości, i uważa się za mądrzejszego od dyplomowanego biegłego rewidenta (hi hi - tak samo jak niejaki myszowaty). I zaczynają się schody - sędzia ex cathedra ogłasza, że aktywa niematerialne są w rzeczywistości bezwartościowe, a tak przyjęte a priori z gruntu błędne założenie prowadzi do oczywiście nieuzasadnionego wniosku, że spółka ma więcej długów niż aktywów. I zaczyna się dramat - nie dość że wierny akcjonariusz budzi się z gołą dupą, to jeszcze z ręką w nocniku. Cała nadzieja w tym, że sędzia rozpatrujący trzeci wniosek zna swoje ograniczenia i nie będzie próbował polemizować z oczywistymi oczywistościami, jakie przekazują nam w swoich komunikatach Orły z Bielskiej Akademii Biznesu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKOEXPORT 1,10% 3,66 2020-07-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.